4G WIFI комплект "Інтернет для села"

Друк
Основна ціна2280,00 ₴
Ціна2280,00 ₴
Ціна без ПДВ2280,00 ₴
Ціна / кг:
Опис

В комплект входять 4G WI-FI роутер ZTE wd670, антена Стріла (коефіцієнт посилення 21Дб), 10 метрів кабелю, перехідник до роутера.
ZTE wd670 - це простий у використанні, працює від сім-карти зі всіма операторами 4G мобільний роутер, що працює на швидкості до 150Мб/с. Конструкція роутера максимально проста: всього одна кнопка включення, вона ж є кнопкою виключення живлення.
Якщо зняти задню кришку і дістати акумулятор, то можна виявити слот для SIM карти і для карти пам'яті microSD, завдяки якому ZTE WD670 можна використовувати як хмарний хост або кард-рідер при підключенні до комп'ютера.
На передній панелі знаходиться світлодіод, що відповідає за індикацію рівня сигналу мережі оператора та стан передачі даних. Для підключення до компьюетру, на якому немає WI-FI передавача немає необхідності в яких-небудь специфічних налаштуваннях, так як модем працює в режимі мережевої карти і підключається до інтернету повністю автоматично за допомогою юсб-кабель.
Для початку роботи достатньо вставити повнорозмірну сім-карту одного з трьох операторів України:Київстар, Vodafone, Lifecell або будь-якого іншого gsm-оператора світу.
Антену необхідно встановлювати на даху або за вікном. Важливо правильно зорієнтувати в бік базової станції необхідного Вам мобільного оператора.

Відгуки

Ще немає відгуків